ADKAR Baner
write my essay college paper writer
holowanie

Pomoc drogowa ADKAR – 24 godzinna pomoc w nagłych wypadkach

Nasza firma zapewnia profesjonalne usługi związane z holowaniem pojazdów o maksymalnej ładowności do 5 ton, a także motocykli i quadów, maszyn budowlanych oraz wózków widłowych. Uszkodzone pojazdy, zgodnie z życzeniem naszych Klientów, odholowujemy do autoryzowanych lub nieautoryzowanych serwisów, gdzie zostaną profesjonalnie naprawione. Mamy również specjalnie przystosowane lawety do transportu samochodów rajdowych, które nie są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych, a można się nimi poruszać po zamkniętym torze wyścigowym.

write my essay college paper writer

Świadczymy całodobową pomoc drogową na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic, ale na życzenie Klienta także poza granicami Polski, na przykład: terytorium Niemiec. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności pozwalające na naprawę aut nawet na miejscu zdarzenia. Zajmujemy się wymianą kół, awaryjnym otwieraniem i odpalaniem samochodów, a także wyciąganiem pojazdów z przydrożnych rowów.

Klientom, którzy nie decydują się na naprawę swojego pojazdu w najbliższym warsztacie, oferujemy nasz firmowy parking, który jest specjalnie przystosowany dla samochodów powypadkowych lub uszkodzonych. Parking ten jest monitorowany przez całą dobę, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu.

Pomoc Drogowa ADKAR Zarzycki zapewnia Klientom konkurencyjne ceny świadczonych usług, które są profesjonalne i solidne, a także niezwykle szybkie. Nasza laweta dojeżdża do Klienta nawet w przeciągu kilkudziesięciu minut od momentu zgłoszenia dyspozycji. Dysponujemy zaawansowanym technicznie sprzętem holowniczym i diagnostycznym, dlatego jeśli jest to tylko możliwe, pojazd Klienta jest naprawiany na miejscu lub odholowywany do najbliższego warsztatu. W przypadku wielodniowej naprawy pojazdu, pomagamy Klientom w znalezieniu hotelu w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicach.